Recipe Category: Soğuk Sıkım Bitkisel Yağlar

Home / Soğuk Sıkım Bitkisel Yağlar
Hindistan Cevizi Yağı
Recipe

Hindistan Cevizi Yağı

Doğavita Soğuk Sıkım Hindistan Cevizi Yağı, Anadolu'dan özenle toplanan yağlık Hindistan Cevizleri işletmemizde özenle hazırlanarak, en doğal ve sağlıklı üretim methodu olan soğuk sıkım yağ üretim prosesimizde işlenir.

Fındık Yağı
Recipe

Fındık Yağı

Doğavita Soğuk Sıkım Fındık Yağı, Karadeniz'den özenle toplanan yağlık fındıklar işletmemizde özenle hazırlanarak, en doğal ve sağlıklı üretim methodu olan soğuk sıkım yağ üretim prosesimizde işlenir.

Kayısı Çekirdeği Yağı
Recipe

Kayısı Çekirdeği Yağı

Doğavita Soğuk SıkımKayısı Çekirdeği Yağı, Anadolu'dan özenle toplanan yağlık kayısı çekirdekleri işletmemizde özenle hazırlanarak, en doğal ve sağlıklı üretim methodu olan soğuk sıkım yağ üretim prosesimizde işlenir.

Nar Çekirdeği Yağı
Recipe

Nar Çekirdeği Yağı

Doğavita Soğuk Sıkım Nar Çekirdeği Yağı, Akdeniz'den özenle toplanan yağlık aspir tohumları işletmemizde özenle hazırlanarak, en doğal ve sağlıklı üretim methodu olan soğuk sıkım yağ üretim prosesimizde işlenir.

Çörekotu Yağı
Recipe

Çörekotu Yağı

Doğavita Soğuk Sıkım Çörekotu Yağı, Anadolu'dan özenle toplanan yağlık çörekotu tohumları işletmemizde özenle hazırlanarak, en doğal ve sağlıklı üretim methodu olan soğuk sıkım yağ üretim prosesimizde işlenir.

İncir Çekirdeği Yağı
Recipe

İncir Çekirdeği Yağı

Doğavita Soğuk Sıkım İncir Çekirdeği Yağı, Anadolu'dan özenle toplanan yağlık incir çekirdekleri işletmemizde özenle hazırlanarak, en doğal ve sağlıklı üretim methodu olan soğuk sıkım yağ üretim prosesimizde işlenir.

Tatlı Badem Yağı
Recipe

Tatlı Badem Yağı

Doğavita Soğuk Sıkım Aspir Yağı, Ege'den özenle toplanan yağlık bademler işletmemizde özenle hazırlanarak, en doğal ve sağlıklı üretim methodu olan soğuk sıkım yağ üretim prosesimizde işlenir.

Kabak Çekirdeği Yağı
Recipe

Kabak Çekirdeği Yağı

Doğavita Soğuk Sıkım Kabak Çekirdeği Yağı, Anadolu'dan özenle toplanan yağlık kabak çekirdekleri işletmemizde özenle hazırlanarak, en doğal ve sağlıklı üretim methodu olan soğuk sıkım yağ üretim prosesimizde işlenir.

Aspir Yağı
Recipe

Aspir Yağı

Doğavita Soğuk Sıkım Aspir Yağı, Anadolu'dan özenle toplanan yağlık aspir tohumları işletmemizde özenle hazırlanarak, en doğal ve sağlıklı üretim methodu olan soğuk sıkım yağ üretim prosesimizde işlenir.

Susam Yağı
Recipe

Susam Yağı

Doğavita Soğuk Sıkım Susam Yağı, Anadolu'dan özenle toplanan yağlık susam tohumları işletmemizde özenle hazırlanarak, en doğal ve sağlıklı üretim methodu olan soğuk sıkım yağ üretim prosesimizde işlenir.

  • 1
  • 2